2

JSME OTEVŘENI NOVÝM MYŠLENKÁM A TRENDŮM.

Standardně pracujeme s optickým zvětšením, lupovými brýlemi a mikroskopem.

PREVENCE A HYGIENA

v rámci pravidelných preventivních prohlídek a návštěvy u dentální hygienistky Vám odstraníme zubní kámen, pomocí airflow (dentální pískovačka) odstraníme pigmentace a plak z nedostupných míst. Zaměříme se na ústní hygienu a cíleně vám poradíme, jak můžete čištění Vašeho chrupu vylepšit.

ZÁCHOVNÁ STOMATOLOGIE

ošetření kazu s důrazem na estetiku a maximální zachování zdravé zubní tkáně. Pomocí radioviziografie (rentgen s minimální dávkou záření) odhalíme i ty nejmenší skryté kazy.

PROTETIKA

chybějící či destruované zuby nahradíme pomocí korunek, můstků nebo snímatelných náhrad.

ENDODONCIE

nabízíme kvalitní ošetření kořenových kanálků, které spočívá v pečlivém opracování a zaplnění kanálků, tak aby Váš zub po endodontickém ošetření zaujal plnohodnotné místo v ústech.

DĚTSKÁ STOMATOLOGIE

u těch nejmenších se zaměřujeme hlavně na prevenci. Je důležité, aby se děti naučily starat se o své zoubky co nejdříve a tím se zmenšilo riziko vzniku zubního kazu. Nabízíme dětské preventivní programy – instruktáž hygieny, lokální fluoridace, impregnace, pečetění fissur.

ESTETIKA A BĚLĚNÍ

nabízíme Vám ordinační nebo domácí bělení zubů. Stačí si jen vybrat. Z bělení Vašeho chrupu nemusíte mít žádné obavy. Vše Vám ochotně vysvětlíme a poradíme, jaký typ bělení je pro Vás nejvhodnější.

KOMPLEXNÍ PÉČE

úzce spolupracujeme s vlastním stomatochirurgem, implantologem, parodontologem i ortodontistou

PORADENSTVÍ

máte bolest zubu, dásní nebo cítíte, že v ústech není něco v pořádku? Napište nám nebo zavolejte a my Vám rádi pomůžeme.